Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2019/2020
  • Program: Inženiring in vozila VS
  • Način študija: Izredni
  • Lokacija: Novo mesto


  • Avtomatizacija in robotika

    Gregor DOLANC, doc.dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 13. 1. 2020    
    Drugi redni 10. 2. 2020    
    Tretji redni 31. 8. 2020    
    Na vrh

    Avtomobilizem

    doc. dr. Tomaž SAVŠEK, univ. dipl. inž. el.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 4. 2020   sprememba izpita
    Drugi redni 26. 6. 2020    
    Tretji redni 31. 8. 2020    
    Na vrh

    Avtomobilizem (diferencialni)

    doc. dr. Tomaž SAVŠEK, univ. dipl. inž. el.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 4. 2020    
    Drugi redni 26. 6. 2020    
    Tretji redni 31. 8. 2020    
    Na vrh

    Celovita kakovost in poslovna odličnost

    Mitja CEROVŠEK, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 4. 12. 2019    
    Drugi redni 20. 3. 2020   sprememba termina iz 4.3.
    Tretji redni 24. 8. 2020    
    Na vrh

    Celovito vzdrževanje proizvodnje

    Saša CIGLAR

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 2. 2020    
    Drugi redni 16. 3. 2020    
    Tretji redni 4. 9. 2020    
    Na vrh

    Ekologija in obnovljivi viri

    dr. Damjan BALABANIČ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 25. 11. 2019    
    Drugi redni 3. 2. 2020    
    Prvi izredni 27. 3. 2020   sprememba termina iz 9.3.
    Tretji redni 19. 8. 2020    
    Na vrh

    Ekonomika organizacije

    Magda LUŽAR

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 25. 11. 2019    
    Drugi redni 20. 1. 2020    
    Tretji redni 26. 8. 2020    
    Na vrh

    Ekonomika organizacije (diferencialni)

    Magda LUŽAR

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 25. 11. 2019    
    Drugi redni 20. 1. 2020    
    Tretji redni 26. 8. 2020    
    Na vrh

    Elektrotehnika in elektronika

    dr. Damir VRANČIĆ, doc.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 3. 6. 2020    
    Drugi redni 29. 6. 2020    
    Tretji redni 2. 9. 2020    
    Na vrh

    Fizika za inženirje

    Ted PRODAN

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 4. 12. 2019   sprememba izpita iz 25.11. na 4.12.2019
    Drugi redni 20. 1. 2020    
    Tretji redni 21. 8. 2020    
    Na vrh

    Fizika za inženirje (diferencialni)

    Ted PRODAN

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 4. 12. 2019   sprememba izpita iz 25.11. na 4.12.2019
    Drugi redni 20. 1. 2020    
    Tretji redni 21. 8. 2020    
    Na vrh

    Informacijsko komunikacijske tehnologije

    Tomaž ALJAŽ, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 29. 1. 2020    
    Drugi redni 10. 2. 2020    
    Tretji redni 26. 8. 2020    
    Na vrh

    Informacijsko komunikacijske tehnologije (diferencialni)

    Tomaž ALJAŽ, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 29. 1. 2020    
    Drugi redni 10. 2. 2020    
    Tretji redni 26. 8. 2020    
    Na vrh

    Kemija

    Igor SIMONIČ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 13. 1. 2020    
    Drugi redni 3. 2. 2020    
    Prvi izredni 26. 3. 2020    
    Tretji redni 24. 8. 2020    
    Na vrh

    Kemija (diferencialni)

    Igor SIMONIČ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 13. 1. 2020    
    Drugi redni 3. 2. 2020    
    Prvi izredni 26. 3. 2020    
    Tretji redni 24. 8. 2020    
    Na vrh

    Matematika z aplikacijami I

    zasl.prof.ddr. Janez USENIK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 9. 12. 2019    
    Drugi redni 24. 1. 2020    
    Tretji redni 19. 8. 2020    
    Na vrh

    Matematika z aplikacijami I (diferencialni)

    zasl.prof.ddr. Janez USENIK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 9. 12. 2019    
    Drugi redni 24. 1. 2020    
    Tretji redni 19. 8. 2020    
    Na vrh

    Matematika z aplikacijami II

    zasl.prof.ddr. Janez USENIK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 19. 6. 2020    
    Drugi redni 3. 7. 2020    
    Tretji redni 4. 9. 2020    
    Na vrh

    Matematika z aplikacijami II (diferencialni)

    zasl.prof.ddr. Janez USENIK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 19. 6. 2020    
    Drugi redni 3. 7. 2020    
    Tretji redni 4. 9. 2020    
    Na vrh

    Materiali

    doc. dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ.dipl.inž

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 5. 2020    
    Drugi redni 15. 6. 2020    
    Tretji redni 7. 9. 2020    
    Na vrh

    Materiali (diferencialni)

    doc. dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ.dipl.inž

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 5. 2020    
    Drugi redni 15. 6. 2020    
    Tretji redni 7. 9. 2020    
    Na vrh

    Mehatronika I

    prof. dr. Rudolf PUŠENJAK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 4. 12. 2019    
    Drugi redni 27. 1. 2020    
    Tretji redni 19. 8. 2020    
    Na vrh

    Mehatronika I (diferencialni)

    prof. dr. Rudolf PUŠENJAK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 4. 12. 2019    
    Drugi redni 27. 1. 2020    
    Tretji redni 19. 8. 2020    
    Na vrh

    Menedžment proizvodnje

    mag. Emir ŠOŠTAREC

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 27. 1. 2020    
    Drugi redni 23. 3. 2020   sprememba termina iz 9.3.
    Tretji redni 7. 9. 2020    
    Na vrh

    Meritve in merilne naprave

    dr. Damir VRANČIĆ, doc.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 29. 1. 2020    
    Drugi redni 11. 3. 2020    
    Tretji redni 9. 9. 2020    
    Na vrh

    Metodologija projektnega dela

    Darko ŠTEVANČEC

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 22. 6. 2020    
    Drugi redni 8. 7. 2020    
    Tretji redni 11. 9. 2020    
    Na vrh

    Metodologija projektnega dela (diferencialni)

    Darko ŠTEVANČEC

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 22. 6. 2020    
    Drugi redni 8. 7. 2020    
    Tretji redni 11. 9. 2020    
    Na vrh

    Nihanje mehanskih sistemov

    Anatolij NIKONOV, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 6. 2020    
    Drugi redni 6. 7. 2020    
    Tretji redni 9. 9. 2020    
    Na vrh

    Poslovno komuniciranje in odnosi

    MAG. Iris FINK GRUBAČEVIĆ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 2. 2020   sprememba izpita iz 10.2. na 11.2.2019
    Drugi redni 16. 3. 2020   sprememba termina iz 9.3.
    Tretji redni 28. 8. 2020    
    Na vrh

    Poslovno komuniciranje in odnosi (diferencialni)

    MAG. Iris FINK GRUBAČEVIĆ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 2. 2020   sprememba izpita iz 10.2. na 11.2.2019
    Drugi redni 16. 3. 2020   sprememba termina iz 9.3.
    Tretji redni 28. 8. 2020    
    Na vrh

    Računalniško vodeni inženiring

    Ted PRODAN

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 13. 1. 2020    
    Drugi redni 17. 2. 2020    
    Tretji redni 31. 8. 2020    
    Na vrh

    Razvoj proizvodov in procesov v avtomobilski indus

    doc. dr. Tomaž JUREJEVČIČ, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 13. 1. 2020 16.30  
    Drugi redni 17. 2. 2020    
    Tretji redni 31. 8. 2020    
    Na vrh

    Reinženiring in inovacije

    Igor MAKOVEC, mag.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 2. 2020 N2_8 sprememba termina iz 10.2.
    Drugi redni 16. 3. 2020    
    Tretji redni 4. 9. 2020    
    Na vrh

    Senzorji

    Dejan GRADIŠAR

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 17. 2. 2020    
    Drugi redni 16. 3. 2020    
    Tretji redni 4. 9. 2020    
    Na vrh

    Sočasni inženiring

    Aleš ADAMLJE

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 29. 1. 2020 17.00 sprememba ure pisanja
    Drugi redni 23. 3. 2020   sprememba termina iz 9.3.
    Tretji redni 7. 9. 2020    
    Na vrh

    Strokovni tuji jezik I (diferencialni)

    Damjana MOŽIC

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 2. 2020    
    Drugi redni 13. 3. 2020    
    Tretji redni 28. 8. 2020    
    Na vrh

    Strokovni tuji jezik I - angleščina

    Damjana MOŽIC

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 2. 2020    
    Drugi redni 13. 3. 2020    
    Tretji redni 28. 8. 2020    
    Na vrh

    Tehniška dokumentacija in strojni elementi

    Henrik ZALETELJ, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 6. 2020    
    Drugi redni 6. 7. 2020    
    Tretji redni 9. 9. 2020    
    Na vrh

    Tehniška dokumentacija in strojni elementi (diferencialni)

    Henrik ZALETELJ, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 6. 2020    
    Drugi redni 6. 7. 2020    
    Tretji redni 9. 9. 2020    
    Na vrh

    Tehniška mehanika

    Boris KRAŠEVEC

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 4. 2020    
    Drugi redni 26. 6. 2020    
    Tretji redni 31. 8. 2020    
    Na vrh

    Tehniška mehanika (diferencialni)

    Boris KRAŠEVEC

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 4. 2020    
    Drugi redni 26. 6. 2020    
    Tretji redni 31. 8. 2020    
    Na vrh

    Tehnologija

    dr. Matej PLETERSKI

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 2. 2020    
    Drugi redni 23. 3. 2020   sprememba termina iz 17.3.
    Tretji redni 21. 8. 2020    
    Na vrh

    Tehnološki procesi v avtomobilski industriji

    Aleš ADAMLJE

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 1. 2020 17.00 sprememba ure izpita iz 16.00 na 17.00
    Drugi redni 7. 2. 2020 17.00 sprememba izpita
    Tretji redni 24. 8. 2020    
    Na vrh

    Tehnološki procesi v avtomobilski industriji (diferencialni)

    Aleš ADAMLJE

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 1. 2020 17.00  
    Drugi redni 7. 2. 2020 17.00 sprememba izpita
    Tretji redni 24. 8. 2020    
    Na vrh

    Varstvo pri delu

    Jani ZORE, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 5. 2020    
    Drugi redni 15. 6. 2020    
    Tretji redni 7. 9. 2020    
    Na vrh

    Varstvo pri delu (diferencialni)

    Jani ZORE, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 5. 2020    
    Drugi redni 15. 6. 2020    
    Tretji redni 7. 9. 2020    
    Na vrh