Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2018/2019
  • Program: Inženiring in vozila VS
  • Način študija: Na daljavo
  • Lokacija: Novo mesto


  • Avtomobilizem

    doc. dr. Tomaž SAVŠEK, univ. dipl. inž. el.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 19. 4. 2019    
    Drugi redni 21. 6. 2019    
    Tretji redni 23. 8. 2019    
    Na vrh

    Avtomobilizem (diferencialni)

    doc. dr. Tomaž SAVŠEK, univ. dipl. inž. el.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 19. 4. 2019    
    Drugi redni 21. 6. 2019    
    Tretji redni 23. 8. 2019    
    Na vrh

    Celovita kakovost in poslovna odličnost

    Mitja CEROVŠEK, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 3. 12. 2018    
    Drugi redni 15. 2. 2019    
    Tretji redni 19. 8. 2019    
    Na vrh

    Celovito vzdrževanje proizvodnje

    Saša CIGLAR

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 1. 3. 2019 16.00  
    Drugi redni 18. 3. 2019 16.00  
    Tretji redni 2. 9. 2019 16.00  
    Na vrh

    Ekologija in obnovljivi viri

    dr. Damjan BALABANIČ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 11. 2018    
    Drugi redni 4. 2. 2019    
    Tretji redni 23. 8. 2019    
    Na vrh

    Ekonomika organizacije

    Magda LUŽAR

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 2. 2019 15.00  
    Drugi redni 20. 3. 2019    
    Tretji redni 26. 8. 2019    
    Na vrh

    Ekonomika organizacije (diferencialni)

    Magda LUŽAR

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 2. 2019    
    Drugi redni 20. 3. 2019    
    Tretji redni 26. 8. 2019    
    Na vrh

    Elektrotehnika in elektronika

    prof. dr. Rudolf PUŠENJAK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 3. 6. 2019    
    Drugi redni 28. 6. 2019    
    Tretji redni 2. 9. 2019    
    Na vrh

    Elektrotehnika in elektronika (diferencialni)

    prof. dr. Rudolf PUŠENJAK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 3. 6. 2019    
    Drugi redni 28. 6. 2019    
    Tretji redni 2. 9. 2019    
    Na vrh

    Fizika za inženirje

    doc. dr. MATEJ FORJAN, prof. fizike

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 4. 2019    
    Drugi redni 10. 6. 2019    
    Tretji redni 30. 8. 2019    
    Na vrh

    Fizika za inženirje (diferencialni)

    doc. dr. MATEJ FORJAN, prof. fizike

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 4. 2019    
    Drugi redni 10. 6. 2019    
    Tretji redni 30. 8. 2019    
    Na vrh

    Gospodarsko pravo in lastnina

    Ines Lipuš, univ. dipl. prav.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 6. 2019 16.00  
    Drugi redni 28. 6. 2019 16.00  
    Tretji redni 2. 9. 2019 16.00  
    Na vrh

    Informacijsko komunikacijske tehnologije

    Tomaž ALJAŽ, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 2. 2019    
    Drugi redni 11. 3. 2019   sprememba izpitnega rok iz 15.3. na 11.3.2019
    Prvi izredni 9. 4. 2019 16.00  
    Tretji redni 26. 8. 2019    
    Na vrh

    Informacijsko komunikacijske tehnologije (diferencialni)

    Tomaž ALJAŽ, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 2. 2019    
    Drugi redni 11. 3. 2019   sprememba izpitnega rok iz 15.3. na 11.3.
    Tretji redni 26. 8. 2019    
    Na vrh

    Kemija

    Tjaša MAROLT, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 19. 6. 2019    
    Drugi redni 5. 7. 2019    
    Tretji redni 11. 9. 2019    
    Na vrh

    Kemija (diferencialni)

    Tjaša MAROLT, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 19. 6. 2019    
    Drugi redni 5. 7. 2019    
    Tretji redni 11. 9. 2019    
    Na vrh

    Logistika

    dr. Sašo MURTIČ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 6. 2019 16.00  
    Drugi redni 8. 7. 2019 16.00  
    Tretji redni 4. 9. 2019 16.00  
    Na vrh

    Matematika z aplikacijami I

    zasl.prof.ddr. Janez USENIK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 12. 2018    
    Drugi redni 28. 1. 2019    
    Tretji redni 19. 8. 2019    
    Na vrh

    Matematika z aplikacijami I (diferencialni)

    zasl.prof.ddr. Janez USENIK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 12. 2018    
    Drugi redni 28. 1. 2019    
    Tretji redni 19. 8. 2019    
    Na vrh

    Matematika z aplikacijami II

    zasl.prof.ddr. Janez USENIK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 14. 12. 2018 16.00  
    Prvi redni 10. 5. 2019    
    Drugi redni 14. 6. 2019    
    Tretji redni 4. 9. 2019    
    Na vrh

    Matematika z aplikacijami II (diferencialni)

    zasl.prof.ddr. Janez USENIK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 5. 2019    
    Drugi redni 17. 6. 2019    
    Tretji redni 4. 9. 2019    
    Na vrh

    Materiali

    doc. dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ.dipl.inž

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 1. 2019    
    Drugi redni 6. 2. 2019    
    Prvi izredni 19. 3. 2019 16.00 Objava izrednega izpitnega roka!
    Tretji redni 23. 8. 2019    
    Na vrh

    Materiali (diferencialni)

    doc. dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ.dipl.inž

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 1. 2019    
    Drugi redni 6. 2. 2019    
    Tretji redni 23. 8. 2019    
    Na vrh

    Mehatronika I

    prof. dr. Rudolf PUŠENJAK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 12. 2018    
    Drugi redni 6. 2. 2019    
    Tretji redni 11. 9. 2019    
    Na vrh

    Mehatronika I (diferencialni)

    prof. dr. Rudolf PUŠENJAK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 12. 2018    
    Drugi redni 6. 2. 2019    
    Tretji redni 11. 9. 2019    
    Na vrh

    Menedžment proizvodnje

    mag. Emir ŠOŠTAREC

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 25. 1. 2019    
    Drugi redni 11. 2. 2019    
    Tretji redni 6. 9. 2019    
    Na vrh

    Meritve in merilne naprave

    prof. dr. Rudolf PUŠENJAK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 25. 1. 2019    
    Drugi redni 11. 2. 2019    
    Tretji redni 6. 9. 2019    
    Na vrh

    Metodologija projektnega dela

    Darko Števančec

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 6. 2019    
    Drugi redni 1. 7. 2019    
    Tretji redni 6. 9. 2019    
    Na vrh

    Metodologija projektnega dela (diferencialni)

    Darko Števančec

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 6. 2019    
    Drugi redni 1. 7. 2019    
    Tretji redni 6. 9. 2019    
    Na vrh

    Nihanje mehanskih sistemov

    Anatolij NIKONOV, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 29. 5. 2019    
    Drugi redni 17. 6. 2019    
    Tretji redni 6. 9. 2019    
    Na vrh

    Nihanje mehanskih sistemov (diferencialni)

    Anatolij NIKONOV, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 4. 2019    
    Drugi redni 29. 5. 2019    
    Tretji redni 6. 9. 2019    
    Na vrh

    Poslovno komuniciranje in odnosi

    MAG. Iris FINK GRUBAČEVIĆ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 25. 1. 2019    
    Drugi redni 11. 2. 2019    
    Tretji redni 28. 8. 2019    
    Na vrh

    Poslovno komuniciranje in odnosi (diferencialni)

    MAG. Iris FINK GRUBAČEVIĆ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 25. 1. 2019    
    Drugi redni 11. 2. 2019    
    Tretji redni 28. 8. 2019    
    Na vrh

    Projekt. energ. sist. za ekol. bivalne in posl. prostore

    dr. Damjan BALABANIČ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 6. 2019 16.00  
    Drugi redni 28. 6. 2019 16.00  
    Tretji redni 2. 9. 2019 16.00  
    Na vrh

    Računalniško vodeni inženiring

    dr. Mitja MUHIČ, univ. dipl. inž. str.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 18. 1. 2019    
    Drugi redni 27. 2. 2019    
    Tretji redni 28. 8. 2019    
    Na vrh

    Razvoj proizvodov in procesov v avtomobilski indus

    doc. dr. Tomaž JUREJEVČIČ, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 18. 1. 2019    
    Drugi redni 27. 2. 2019    
    Tretji redni 28. 8. 2019    
    Na vrh

    Reinženiring in inovacije

    Igor MAKOVEC, mag.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 1. 3. 2019    
    Drugi redni 18. 3. 2019    
    Tretji redni 2. 9. 2019    
    Na vrh

    Sočasni inženiring

    Aleš ADAMLJE

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 25. 1. 2019    
    Drugi redni 11. 2. 2019    
    Tretji redni 6. 9. 2019    
    Na vrh

    Strokovni tuji jezik I (diferencialni)

    Mateja Simončič Tomič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 1. 2. 2019    
    Drugi redni 27. 2. 2019    
    Tretji redni 28. 8. 2019    
    Na vrh

    Strokovni tuji jezik I - angleščina

    Mateja Simončič Tomič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 1. 2. 2019    
    Drugi redni 27. 2. 2019    
    Tretji redni 28. 8. 2019    
    Na vrh

    Strokovni tuji jezik II - angleščina

    Mateja Simončič Tomič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 6. 2019 16.00  
    Drugi redni 8. 7. 2019 16.00  
    Tretji redni 4. 9. 2019 16.00  
    Na vrh

    Tehniška dokumentacija in strojni elementi

    Henrik Zaletelj, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 4. 2019    
    Drugi redni 21. 6. 2019    
    Tretji redni 9. 9. 2019    
    Na vrh

    Tehniška dokumentacija in strojni elementi (diferencialni)

    Henrik Zaletelj, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 4. 2019    
    Drugi redni 21. 6. 2019    
    Tretji redni 9. 9. 2019    
    Na vrh

    Tehniška mehanika

    Anatolij NIKONOV, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 3. 12. 2018    
    Drugi redni 21. 1. 2019    
    Tretji redni 21. 8. 2019    
    Na vrh

    Tehniška mehanika (diferencialni)

    Anatolij NIKONOV, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 3. 12. 2018    
    Drugi redni 25. 1. 2019    
    Tretji redni 21. 8. 2019    
    Na vrh

    Tehnologija

    dr. Matej PLETERSKI

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 12. 2018    
    Drugi redni 21. 1. 2019    
    Tretji redni 19. 8. 2019    
    Na vrh

    Tehnologija (diferencialni)

    dr. Matej PLETERSKI

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 12. 2018    
    Drugi redni 21. 1. 2019    
    Tretji redni 19. 8. 2019    
    Na vrh

    Tehnološki procesi v avtomobilski industriji

    Aleš ADAMLJE

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 1. 2. 2019    
    Drugi redni 27. 2. 2019    
    Tretji redni 30. 8. 2019    
    Na vrh

    Tehnološki procesi v avtomobilski industriji (diferencialni)

    Aleš ADAMLJE

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 1. 2. 2019    
    Drugi redni 27. 2. 2019    
    Tretji redni 30. 8. 2019    
    Na vrh

    Trženje

    MAG. Iris FINK GRUBAČEVIĆ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 6. 2019 16.00  
    Drugi redni 28. 6. 2019 16.00  
    Tretji redni 2. 9. 2019 16.00  
    Na vrh

    Varstvo pri delu

    Jani Zore, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 4. 2019    
    Drugi redni 3. 6. 2019    
    Tretji redni 9. 9. 2019    
    Na vrh

    Varstvo pri delu (diferencialni)

    Jani Zore, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 4. 2019    
    Drugi redni 10. 6. 2019    
    Tretji redni 9. 9. 2019    
    Na vrh

    Virtualne tehnologije

    doc. dr. Gorazd HREN

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 6. 2019 16.00  
    Drugi redni 8. 7. 2019 16.00  
    Tretji redni 4. 9. 2019 16.00  
    Na vrh