Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2018/2019
  • Program: Inženiring in avto. ind. MAG
  • Način študija: Izredni
  • Lokacija: Novo mesto


  • Avtomatizacija in robotizacija tehnoloških procesov

    dr. Damir Vrančić, doc.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 19. 4. 2019    
    Drugi redni 28. 6. 2019    
    Tretji redni 4. 9. 2019    
    Na vrh

    Avtomatizacija in robotizacija tehnoloških procesov (diferencialni)

    dr. Damir Vrančić, doc.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 19. 4. 2019 16.00  
    Drugi redni 28. 6. 2019    
    Tretji redni 4. 9. 2019    
    Na vrh

    Ciljno konstruiranje

    Dorian MARJANOVIĆ, izv.prof.dr.sc.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 6. 2. 2019    
    Drugi redni 8. 3. 2019    
    Tretji redni 2. 9. 2019    
    Na vrh

    Eksperimentalne metode

    Anatolij NIKONOV, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 9. 4. 2019   sprememba termina izpita iz 8.4 na 9.4.!
    Drugi redni 5. 6. 2019    
    Tretji redni 2. 9. 2019    
    Na vrh

    Elektromehanski sistemi za vzdrževanje

    Mitja VEBER

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 12. 2018    
    Drugi redni 21. 1. 2019    
    Tretji redni 19. 8. 2019    
    Prvi izredni 18. 9. 2019 16.00, N2_2 izredni izpitni rok v NM
    Na vrh

    Izbirni predmet I: Gonila in pogonski sklopi

    zasl. prof. dr. Jože VIŽINTIN

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 4. 2. 2019    
    Drugi redni 27. 2. 2019    
    Tretji redni 11. 9. 2019    
    Na vrh

    Izbirni predmet I: Mikroprocesorski sistemi v vozilih

    Mario ŽGANEC, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 1. 2. 2019    
    Na vrh

    Izbirni predmet I: Razvoj logističnih procesov

    dr. Sašo MURTIČ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 18. 1. 2019    
    Drugi redni 4. 2. 2019    
    Tretji redni 11. 9. 2019    
    Na vrh

    Izbirni predmet I: Strateški menedžment

    Mitja CEROVŠEK, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 1. 2. 2019    
    Drugi redni 27. 2. 2019    
    Tretji redni 11. 9. 2019    
    Na vrh

    Izbirni predmet I: Virtualni proizvodi in sistemi

    izr. prof. Gorazd HREN

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 1. 2. 2019    
    Drugi redni 27. 2. 2019    
    Tretji redni 11. 9. 2019    
    Na vrh

    Izbirni predmet II: Gonila in pogonski sklopi

    zasl. prof. dr. Jože VIŽINTIN

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 4. 2. 2019 16.00  
    Drugi redni 27. 2. 2019 16.00  
    Tretji redni 11. 9. 2019    
    Na vrh

    Izbirni predmet II: Razvoj logističnih procesov

    dr. Sašo MURTIČ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 18. 1. 2019    
    Drugi redni 4. 2. 2019    
    Tretji redni 11. 9. 2019    
    Na vrh

    Izbirni predmet II: Strateški menedžment

    Mitja CEROVŠEK, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 1. 2. 2019    
    Drugi redni 27. 2. 2019    
    Tretji redni 11. 9. 2019    
    Na vrh

    Izbirni predmet II: Virtualni proizvodi in sistemi

    izr. prof. Gorazd HREN

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 1. 2. 2019    
    Drugi redni 27. 2. 2019    
    Tretji redni 11. 9. 2019    
    Na vrh

    Izbrana poglavja iz matematike

    zasl.prof.ddr. Janez USENIK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 21. 6. 2019    
    Drugi redni 8. 7. 2019    
    Tretji redni 30. 8. 2019    
    Na vrh

    Izbrana poglavja iz mehanike

    Anatolij NIKONOV, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 19. 12. 2018    
    Drugi redni 28. 1. 2019    
    Tretji redni 27. 8. 2019   sprememba termina izpita iz 19.8.2019
    Na vrh

    Menedžment procesov s projektno nalogo

    Mitja CEROVŠEK, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 6. 2019    
    Drugi redni 5. 7. 2019    
    Tretji redni 9. 9. 2019    
    Na vrh

    Metode znanstveno raziskovalnega dela

    dr. Damjan BALABANIČ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 21. 1. 2019    
    Drugi redni 6. 2. 2019    
    Tretji redni 23. 8. 2019    
    Prvi izredni 12. 9. 2019 15.00, N2_8 izredni izpitni rok v NM
    Na vrh

    Razvoj sodobnih materialov

    doc. dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ.dipl.inž

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 3. 12. 2018    
    Drugi redni 13. 2. 2019    
    Tretji redni 26. 8. 2019    
    Na vrh

    Razvoj sodobnih materialov (diferencialni)

    doc. dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ.dipl.inž

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 3. 12. 2018 16.00  
    Na vrh

    Trajnostni razvoj izdelkov, procesov in inovacij

    doc. dr. Tomaž JUREJEVČIČ, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 30. 11. 2018 17.00  
    Drugi redni 25. 1. 2019 15.00  
    Tretji redni 26. 8. 2019    
    Na vrh