Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2019/2020
  • Program: Inženiring in avto. ind. MAG
  • Način študija: Izredni
  • Lokacija: Novo mesto


  • Avtomatizacija in robotizacija tehnoloških procesov

    dr. Damir VRANČIĆ, doc.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 19. 6. 2020 16.00 sprememba termina iz 10.6.
    Drugi redni 8. 7. 2020 16.00 sprememba termina iz 1.7.
    Tretji redni 11. 9. 2020 16.00  
    Na vrh

    Ciljno konstruiranje

    Dorian MARJANOVIĆ, izv.prof.dr.sc.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 6. 5. 2020 16.00 sprememba termina iz 18.3.
    Drugi redni 29. 5. 2020   sprememba termina iz 8.4.
    Tretji redni 28. 8. 2020 16.00  
    Na vrh

    Eksperimentalne metode

    Anatolij NIKONOV, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 7. 2020 16.00 sprememba termina iz 11.5.
    Drugi redni 21. 8. 2020 16.00 sprememba termina iz 22.6.
    Tretji redni 14. 9. 2020 16.00 sprememba termina iz 4.9.
    Na vrh

    Elektromehanski sistemi za vzdrževanje

    dr. Damir VRANČIĆ, doc.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 12. 2019 16.00 sprememba izpitnega roka iz 6.12. na 12.12.2019
    Drugi redni 24. 1. 2020    
    Prvi izredni 11. 6. 2020 17.00  
    Tretji redni 19. 8. 2020 16.00  
    Na vrh

    Inteligentno vzdrževanje procesov in naprav

    prof. dr. Rudolf PUŠENJAK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 2. 2020    
    Drugi redni 16. 3. 2020   sprememba termina iz 4.3. in 17.3.
    Tretji redni 28. 8. 2020    
    Na vrh

    Izbirni predmet I: Kemija goriv in polimerov

    Igor SIMONIČ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 29. 1. 2020    
    Drugi redni 17. 2. 2020    
    Tretji redni 2. 9. 2020    
    Na vrh

    Izbirni predmet I: Mikroprocesorski sistemi v vozilih

    Mario ŽGANEC, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 29. 1. 2020    
    Drugi redni 17. 2. 2020    
    Tretji redni 2. 9. 2020    
    Na vrh

    Izbirni predmet I: Programska oprema vozil

    prof. dr. Rudolf PUŠENJAK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 29. 1. 2020    
    Drugi redni 17. 2. 2020    
    Tretji redni 2. 9. 2020    
    Na vrh

    Izbirni predmet I: Razvoj logističnih procesov

    dr. Sašo MURTIČ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 31. 1. 2020   sprememba izpita iz 29.1. na 31.1.2020
    Drugi redni 17. 2. 2020    
    Tretji redni 2. 9. 2020    
    Na vrh

    Izbirni predmet I: Virtualni proizvodi in sistemi

    izr. prof. Gorazd HREN

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 29. 1. 2020    
    Drugi redni 17. 2. 2020    
    Tretji redni 2. 9. 2020    
    Na vrh

    Izbirni predmet II: Kemija goriv in polimerov

    Igor SIMONIČ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 29. 1. 2020    
    Drugi redni 17. 2. 2020    
    Tretji redni 2. 9. 2020    
    Na vrh

    Izbirni predmet II: Mikroprocesorski sistemi v vozilih

    Mario ŽGANEC, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 29. 1. 2020    
    Drugi redni 17. 2. 2020    
    Tretji redni 2. 9. 2020    
    Na vrh

    Izbirni predmet II: Programska oprema vozil

    prof. dr. Rudolf PUŠENJAK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 29. 1. 2020    
    Drugi redni 17. 2. 2020    
    Tretji redni 2. 9. 2020    
    Na vrh

    Izbirni predmet II: Razvoj logističnih procesov

    dr. Sašo MURTIČ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 31. 1. 2020 16.00 sprememba izpita iz 29.1. na 31.1.2020
    Drugi redni 17. 2. 2020    
    Tretji redni 2. 9. 2020    
    Na vrh

    Izbirni predmet II: Virtualni proizvodi in sistemi

    izr. prof. Gorazd HREN

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 29. 1. 2020    
    Drugi redni 17. 2. 2020    
    Tretji redni 2. 9. 2020    
    Na vrh

    Izbrana poglavja iz matematike

    zasl.prof.ddr. Janez USENIK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 26. 5. 2020 16.00 sprememba termina iz 22.4.
    Drugi redni 29. 6. 2020 16.00 sprememba termina iz 1.6.
    Tretji redni 26. 8. 2020 16.00  
    Na vrh

    Izbrana poglavja iz mehanike

    Anatolij NIKONOV, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 20. 11. 2019   sprememba izpita iz 8.1.2020 na 20.11.2019
    Drugi redni 3. 2. 2020    
    Tretji redni 19. 8. 2020    
    Na vrh

    Menedžment procesov s projektno nalogo

    Mitja CEROVŠEK, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 6. 2020 16.00 sprememba termina iz 15.6.
    Drugi redni 3. 7. 2020 16.00 sprememba termina iz 6.7.
    Tretji redni 9. 9. 2020 16.00  
    Na vrh

    Metode znanstveno raziskovalnega dela

    dr. Damjan BALABANIČ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 2. 2020   sprememba izpita iz 10.2. na 7.2.2020
    Drugi redni 20. 5. 2020 16.00 sprememba termina iz 27.3.
    Tretji redni 24. 8. 2020    
    Na vrh

    Razvoj sodobnih materialov

    doc. dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ.dipl.inž

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 4. 12. 2019    
    Drugi redni 20. 1. 2020    
    Prvi izredni 8. 5. 2020 16.00 sprememba izpita iz 25.5.
    Tretji redni 28. 8. 2020 16.00 sprememba izpita iz 21.8.
    Na vrh

    Trajnostni razvoj izdelkov, procesov in inovacij

    doc. dr. Tomaž JUREJEVČIČ, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 12. 2019   sprememba izpita iz 20.12. na 7.12.2019
    Drugi redni 7. 2. 2020    
    Tretji redni 24. 8. 2020 16.00  
    Na vrh