Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2020/2021
  • Program: Inženiring in avto. ind. MAG
  • Način študija: Na daljavo
  • Lokacija: Novo mesto


  • Avtomatizacija in robotizacija tehnoloških procesov

    doc. dr. Damir VRANČIĆ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 23. 6. 2021    
    Drugi redni 9. 7. 2021    
    Tretji redni 8. 9. 2021    
    Na vrh

    Ciljno konstruiranje

    zasl. prof. dr. Dorian MARJANOVIĆ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 3. 2021   Sprememba izpita z dne 12.2. na 5.3.2021!
    Drugi redni 30. 3. 2021   Sprememba izpita z dne 31.3. na 30.3.
    Tretji redni 13. 9. 2021    
    Na vrh

    Eksperimentalne metode

    izr. prof. dr. Anatolij NIKONOV

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 5. 2021    
    Drugi redni 11. 6. 2021    
    Tretji redni 6. 9. 2021    
    Na vrh

    Elektromehanski sistemi za vzdrževanje

    doc. dr. Damir VRANČIĆ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 12. 2020    
    Drugi redni 20. 1. 2021    
    Tretji redni 23. 8. 2021    
    Na vrh

    Energetski sistemi v vozilih

    zasl. prof. dr. Rudolf PUŠENJAK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 1. 2021    
    Drugi redni 1. 2. 2021    
    Tretji redni 6. 9. 2021    
    Na vrh

    Informacijski in elektronski nadzorni sistemi v vozilih

    doc. dr. Tomaž SAVŠEK, univ. dipl. inž. el.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 2. 2021    
    Drugi redni 12. 3. 2021    
    Tretji redni 13. 9. 2021    
    Na vrh

    Inteligentno vzdrževanje procesov in naprav

    zasl. prof. dr. Rudolf PUŠENJAK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 2. 2021    
    Drugi redni 12. 3. 2021    
    Tretji redni 13. 9. 2021    
    Na vrh

    Izbirni predmet I: Gonila in pogonski sklopi

    zasl. prof. dr. Jože VIŽINTIN

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 26. 2. 2021    
    Drugi redni 1. 4. 2021   prestavljeno iz 26.3.2021
    Tretji redni 30. 8. 2021    
    Na vrh

    Izbirni predmet I: Kemija goriv in polimerov

    doc. dr. Igor SIMONIČ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 26. 2. 2021    
    Drugi redni 26. 3. 2021    
    Tretji redni 30. 8. 2021    
    Na vrh

    Izbirni predmet I: Strateški menedžment

    doc. dr. Mitja CEROVŠEK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 26. 2. 2021    
    Drugi redni 26. 3. 2021    
    Tretji redni 30. 8. 2021    
    Na vrh

    Izbirni predmet I: Toplotni procesi

    NENAD FERDELJI

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Erasmus 18. 6. 2021 16.00, online  
    Na vrh

    Izbirni predmet I: Virtualni proizvodi in sistemi

    izr. prof. dr. Gorazd HREN

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 26. 2. 2021    
    Drugi redni 26. 3. 2021    
    Tretji redni 30. 8. 2021    
    Na vrh

    Izbirni predmet II: Gonila in pogonski sklopi

    zasl. prof. dr. Jože VIŽINTIN

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 26. 2. 2021    
    Drugi redni 1. 4. 2021   prestavljeno iz 26.3.2021
    Tretji redni 30. 8. 2021    
    Na vrh

    Izbirni predmet II: Kemija goriv in polimerov

    doc. dr. Igor SIMONIČ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 26. 2. 2021    
    Drugi redni 26. 3. 2021    
    Tretji redni 30. 8. 2021    
    Na vrh

    Izbirni predmet II: Strateški menedžment

    doc. dr. Mitja CEROVŠEK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 26. 2. 2021    
    Drugi redni 26. 3. 2021    
    Tretji redni 30. 8. 2021    
    Na vrh

    Izbirni predmet II: Virtualni proizvodi in sistemi

    izr. prof. dr. Gorazd HREN

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 26. 2. 2021    
    Drugi redni 26. 3. 2021    
    Tretji redni 30. 8. 2021    
    Na vrh

    Izbrana poglavja iz matematike

    doc. dr. Matija PERNE

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 19. 5. 2021    
    Drugi redni 30. 6. 2021    
    Tretji redni 3. 9. 2021    
    Na vrh

    Izbrana poglavja iz mehanike

    izr. prof. dr. Anatolij NIKONOV

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 1. 2021    
    Drugi redni 1. 2. 2021    
    Tretji redni 20. 8. 2021    
    Na vrh

    Menedžment procesov s projektno nalogo

    doc. dr. Mitja CEROVŠEK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 17. 6. 2021    
    Drugi redni 5. 7. 2021    
    Tretji redni 13. 9. 2021    
    Na vrh

    Menedžment procesov s projektno nalogo (diferencialni)

    doc. dr. Mitja CEROVŠEK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 17. 6. 2021    
    Drugi redni 5. 7. 2021    
    Tretji redni 13. 9. 2021    
    Na vrh

    Metode znanstveno raziskovalnega dela

    doc. dr. Damjan BALABANIČ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 2. 2021    
    Drugi redni 5. 3. 2021    
    Tretji redni 27. 8. 2021    
    Na vrh

    Razvoj sodobnih materialov

    doc. dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ.dipl.inž

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 18. 12. 2020    
    Drugi redni 27. 1. 2021    
    Prvi izredni 12. 3. 2021 16.00, online  
    Tretji redni 23. 8. 2021    
    Na vrh

    Strojno učenje in umetna inteligenca

    doc. dr. Martin ŽNIDARŠIČ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 1. 2021    
    Drugi redni 1. 2. 2021    
    Tretji redni 6. 9. 2021    
    Na vrh

    Trajnostni razvoj izdelkov, procesov in inovacij

    doc. dr. Tomaž JUREJEVČIČ, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 1. 2021    
    Drugi redni 1. 2. 2021    
    Tretji redni 6. 9. 2021    
    Na vrh