Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2019/2020
  • Program: Inženiring in avto. ind. MAG
  • Način študija: Na daljavo
  • Lokacija: Novo mesto


  • Avtomatizacija in robotizacija tehnoloških procesov

    dr. Damir VRANČIĆ, doc.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 6. 2020    
    Drugi redni 1. 7. 2020    
    Tretji redni 11. 9. 2020    
    Na vrh

    Ciljno konstruiranje

    Dorian MARJANOVIĆ, izv.prof.dr.sc.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 18. 3. 2020   sprememba termina iz 4.3.
    Drugi redni 8. 4. 2020   sprememba termina iz 25.3.
    Tretji redni 28. 8. 2020    
    Na vrh

    Eksperimentalne metode

    Anatolij NIKONOV, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 5. 2020    
    Drugi redni 22. 6. 2020    
    Tretji redni 4. 9. 2020    
    Na vrh

    Elektromehanski sistemi za vzdrževanje

    dr. Damir VRANČIĆ, doc.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 12. 2019   sprememba izpitnega roka iz 6.12. na 12.12.2019
    Drugi redni 24. 1. 2020    
    Tretji redni 19. 8. 2020    
    Na vrh

    Energetski sistemi v vozilih

    prof. dr. Rudolf PUŠENJAK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 18. 12. 2019    
    Drugi redni 3. 2. 2020    
    Tretji redni 24. 8. 2020    
    Na vrh

    Informacijski in elektronski nadzorni sistemi v vozilih

    doc. dr. Tomaž SAVŠEK, univ. dipl. inž. el.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 2. 2020    
    Drugi redni 4. 3. 2020    
    Tretji redni 28. 8. 2020    
    Na vrh

    Inteligentno vzdrževanje procesov in naprav

    prof. dr. Rudolf PUŠENJAK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 2. 2020    
    Drugi redni 16. 3. 2020   sprememba termina iz 4.3. in 17.3.
    Tretji redni 28. 8. 2020    
    Na vrh

    Izbirni predmet I: Kemija goriv in polimerov

    Igor SIMONIČ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 29. 1. 2020    
    Drugi redni 17. 2. 2020    
    Tretji redni 2. 9. 2020    
    Na vrh

    Izbirni predmet I: Mikroprocesorski sistemi v vozilih

    Mario ŽGANEC, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 29. 1. 2020    
    Drugi redni 17. 2. 2020    
    Tretji redni 2. 9. 2020    
    Na vrh

    Izbirni predmet I: Programska oprema vozil

    prof. dr. Rudolf PUŠENJAK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 29. 1. 2020    
    Drugi redni 17. 2. 2020    
    Tretji redni 2. 9. 2020    
    Na vrh

    Izbirni predmet I: Razvoj logističnih procesov

    dr. Sašo MURTIČ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 31. 1. 2020   sprememba izpita iz 29.1. na 31.1.2020
    Drugi redni 17. 2. 2020    
    Tretji redni 2. 9. 2020    
    Na vrh

    Izbirni predmet I: Virtualni proizvodi in sistemi

    izr. prof. Gorazd HREN

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 29. 1. 2020    
    Drugi redni 17. 2. 2020    
    Tretji redni 2. 9. 2020    
    Na vrh

    Izbirni predmet II: Kemija goriv in polimerov

    Igor SIMONIČ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 29. 1. 2020    
    Drugi redni 17. 2. 2020    
    Tretji redni 2. 9. 2020    
    Na vrh

    Izbirni predmet II: Mikroprocesorski sistemi v vozilih

    Mario ŽGANEC, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 29. 1. 2020    
    Drugi redni 17. 2. 2020    
    Tretji redni 2. 9. 2020    
    Na vrh

    Izbirni predmet II: Programska oprema vozil

    prof. dr. Rudolf PUŠENJAK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 29. 1. 2020    
    Drugi redni 17. 2. 2020    
    Tretji redni 2. 9. 2020    
    Na vrh

    Izbirni predmet II: Razvoj logističnih procesov

    dr. Sašo MURTIČ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 31. 1. 2020   sprememba izpita iz 29.1. na 31.1.2020
    Drugi redni 17. 2. 2020    
    Tretji redni 2. 9. 2020    
    Na vrh

    Izbirni predmet II: Virtualni proizvodi in sistemi

    izr. prof. Gorazd HREN

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 29. 1. 2020    
    Drugi redni 17. 2. 2020    
    Tretji redni 2. 9. 2020    
    Na vrh

    Izbrana poglavja iz matematike

    zasl.prof.ddr. Janez USENIK

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 22. 4. 2020    
    Drugi redni 1. 6. 2020    
    Tretji redni 26. 8. 2020    
    Na vrh

    Izbrana poglavja iz mehanike

    Anatolij NIKONOV, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 1. 2020    
    Drugi redni 3. 2. 2020    
    Tretji redni 19. 8. 2020    
    Na vrh

    Menedžment procesov s projektno nalogo

    Mitja CEROVŠEK, dr.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi izredni 1. 4. 2020 16.00, sejna soba  
    Prvi redni 15. 6. 2020    
    Drugi redni 6. 7. 2020    
    Tretji redni 9. 9. 2020    
    Na vrh

    Metode znanstveno raziskovalnega dela

    dr. Damjan BALABANIČ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 2. 2020   sprememba izpita iz 10.2. na 7.2.2020
    Drugi redni 27. 3. 2020   sprememba termina iz 9.3.
    Tretji redni 24. 8. 2020    
    Na vrh

    Razvoj sodobnih materialov

    doc. dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ.dipl.inž

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 4. 12. 2019 16.15  
    Drugi redni 20. 1. 2020    
    Prvi izredni 25. 5. 2020 15.00, sejna soba  
    Tretji redni 21. 8. 2020    
    Na vrh

    Strojno učenje in umetna inteligenca

    Martin ŽNIDARŠIČ

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 18. 12. 2019    
    Drugi redni 3. 2. 2020    
    Tretji redni 24. 8. 2020    
    Na vrh

    Trajnostni razvoj izdelkov, procesov in inovacij

    doc. dr. Tomaž JUREJEVČIČ, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 12. 2019    
    Drugi redni 7. 2. 2020    
    Tretji redni 24. 8. 2020    
    Na vrh